O nas

Spełniamy marzenia o kuchni doskonałej – indywidualnie dopasowanej do oczekiwań i możliwości każdego Klienta. Tworzymy wyjątkowe wnętrza – oryginalne, praktyczne i piękne rozwiązania.

KUCHNIE NA WYMIAR OD A DO Z:

Od pierwszych wyobrażeń klienta, przez rozmowę i dokładne zrozumienie potrzeb doradzamy optymalne rozwiązania, których zastosowanie gwarantuje komfort i wygodę, a zarazem cieszy oko. Nasze kuchnie na wymiar to zindywidualizowane projekty i dopięte na ostatni guzik realizacje.

BEZPŁATNY DOBÓR OŚWIETLENIA DO KUCHNI

Kupując nowe meble do kuchni warto też zdecydować się na nowe, pasujące do nich oświetlenie. U nas skorzystasz z bezpłatnego doradztwa w wyborze lamp. Jeśli potrzebujesz – specjalista przyjedzie do Twojego domu i tam wspólnie wybierzecie odpowiednie oświetlenie. Przeczytaj więcej o doborze lamp w domu klienta.

ŁĄCZYMY INNOWACYJNOŚĆ ROZWIĄZAŃ Z PERFEKCJĄ WYKONANIA

Przez ponad dwadzieścia lat proponujemy naszym klientom najwyższą jakość mebli kuchennych, nietypowe rozwiązania i profesjonalne doradztwo. Indywidualne podejście do klienta pozwala na niepowtarzalne i oryginalne zaaranżowanie przestrzeni kuchennej. Oferujemy zarówno nowoczesne, jak i stylizowane meble kuchenne na zamówienie.

DOŚWIADCZENIE PROCENTUJE

Praca jest przy okazji naszą pasją, dzięki czemu każdy rok to nie tylko kolejne doświadczenia, ale też nowe relacje. Zlecenia to nie tylko „zadanie do wykonania”. To poszukiwanie konceptu idealnie dopasowanego do Klienta. Potrafimy doradzić optymalne rozwiązania i odradzić te, które z pozoru wydają się atrakcyjne, a w praktyce zupełnie się nie sprawdzają.

ODWAŻNE PROJEKTY, SOLIDNE REALIZACJE

Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdego wyzwania i bezkompromisowość jeśli chodzi o precyzję i jakość wykonania. Wiemy, że priorytetem jest pełne usatysfakcjonowanie klienta, które uzyskać można wyłącznie poprzez właściwe zaplanowanie aranżacji oraz rzetelne jej wdrożenie.

 


Naszą specjalnością są kuchnie na wymiar, projektowane i realizowane z myślą
o komforcie użytkowania oraz wyjątkowej estetyce.

Kierujemy się obowiązującymi trendami i w ogromnym stopniu gustem i preferencjami Klienta.

 

Proces realizacji zamówienia

w 3 krokach

Zobacz jak niewiele dzieli Cię od Twojej wymarzonej kuchni. Zachęcamy do kontaktu.

 

Twoja wizja

Twoja wizja

Odwiedź nasze studio projektowe, znajdujące się przy ul. Brackiej 45 i przedstaw nam swoje oczekiwania.

Pomiar i projekt 3D

Pomiar i projekt 3D

Bezpłatnie dokonamy pomiaru pomieszczenia oraz zrobimy wizualizację 3D Twojego pomysłu.

Zamówienie

Zamówienie

Dopracowujemy szczegóły i wysyłamy zamówienie do fabryki. Rozpoczynamy produkcję Twoich nowych mebli.

TOP